Pani Natalia Smaczny otrzymała od nas zadanie zaprojektowania i przebudowy mieszkania dla naszej córki. Od samego początku Pani Natalia zajęła się kompleksowo zadaniem, projektując kilka wariantów aranżacji przestrzeni mieszkania i profesjonalnie przedstawiając ich wizualizacje. W fazie realizacji pozostawiliśmy nadzór techniczny i autorski w rękach projektantki, co dało spektakularne efekty oraz zakończyło się sukcesem w przewidzianym czasie i w zakładanym budżecie. Użytkująca obecnie to mieszkanie młoda osoba jest pod urokiem nowoczesnego designu i praktycznych rozwiązań. Pani Natalia nie tylko projektuje, ale i realizuje swoje pomysły przy pomocy własnej ekipy specjalistów, zapewniając wybór, zakup i dostawę całego wyposażenia w atrakcyjnych cenach.  Dodatkowo jest osobą niezwykle miłą i otwartą, co powoduje że kontakt z Nią był dla nas prawdziwą przyjemnością.

Jeśli w przyszłości będziemy remontować nasze mieszkanie, to z pewnością Jej powierzymy to zadanie. Ewai Jarosław Wywiał, Kraków


Pani Natalia Smaczny realizowała dla nas zlecenie obejmujące projekt układu i wystroju wnętrza przedpokoju, pokoju dziennego, oraz kuchni, które zaadoptowane zostały w ramach przeprowadzanego remontu mieszkania.
Od czasu zakończenia remontu wdrożone propozycje sprawdzają się bardzo dobrze, zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym. Wskazuje to na bardzo dobre zrozumienie naszych, nie zawsze jasno deklarowanych, potrzeb i wymagań.
Biorąc pod uwagę doświadczenia ze współpracy z panią Natalią Smaczny, należy podkreślić jej profesjonalizm. Do wszystkich spotkań zarówno z nami jak i z wykonawcami projektu (zespołem remontowo-budowlanym), pani Natalia była doskonale przygotowana, przedstawiając zarówno wiele opcji dokumentacji projektu jak i odnosząc się obiektywnie do wszelkich przedstawianych przez nas i przez wykonawców uwag. Wszystkie etapy prac projektowych realizowane były zgodnie z ustalonym harmonogramem, nawet wówczas gdy pojawiające się chwilowo opóźnienia wynikały z naszej winy.
Należy dodać, że pani Smaczny, zapewniła nam kompleksową obsługę, uwzględniającą zarówno sam projekt architektoniczny, jak również dobór konkretnych materiałów, dostawców, numerów farb, technologii wykonania poszczególnych elementów. Cenne były również zaproponowane przez panią Smaczny kontakty do fachowców (np. stolarza), co ułatwiło organizację remontu. Dzięki wysokim kompetencjom i zaangażowaniu pani architekt, współpraca z zespołem remontowo-budowlanym była prosta i efektywna, co pozwoliło na obniżenie kosztów remontu.
Bardzo dużą zaletą współpracy była umiejętność doprecyzowania naszych nie zawsze jasnych oczekiwań, i zrozumienia naszych intencji. Było to zapewne spowodowane dużą wyobraźnią i kreatywnością pani Natalii i umiejętnością połączenia jej z praktyką. Bardzo pomocne były w tym względzie nowe, czasem zaskakujące, nieszablonowe i ciekawe pomysły i propozycje wychodzące od pani Smaczny.
Biorąc pod uwagę zarówno jakość współpracy, wysoki profesjonalizm, jak i bardzo satysfakcjonujący efekt końcowy, śmiało możemy polecić usługi oferowane przez panią Natalię Smaczny.

Daria Mamica Gałka i Jakub Gałka- Kraków  


Pani Natalia Smaczny wykonała dla mnie projekt liftingu mojego salonu połączonego z kuchnią, oraz sypialni w domu jednorodzinnym.
Współpracę z panią Natalią oceniam bardzo dobrze. Jest osobą merytoryczną, kreatywną, ze świetnymi pomysłami, które potrafi w przystępny i konkretny sposób przedstawić. Podobało mi się, że zachowała te elementy mojego wnętrza, które warto było zostawić i na których mi zależało, a zmieniła to co było nieciekawe. Liczy się z pieniędzmi klienta i proponuje rozwiązania dostosowane do jego budżetu. Pani Natalia dotrzymała wszystkich terminów, jest słowna i solidna.                                                                                

Po wykonaniu remontu moje wnętrze zyskało bardzo, czuję się w nim świetnie i podobało się wszystkim odwiedzającym. Gorąco polecam i miło wspominam współpracę z panią Natalią.

Teresa Czajkowska-Cieszyn


Poprosiłam Natalię Smaczny o pomoc, gdy zastanawiałam się nad kupnem swojego pierwszego mieszkania, niedużej kawalerki. Nie byłam pewna, czy powinnam kupować tak małe mieszkanie, zresztą nie planowałam w tym czasie w ogóle takiego zakupu. To było spontaniczne. Wiedziałam, że ktoś musi mi pomóc w urządzeniu lokum, bo nie miałam wtedy zupełnie na to czasu. Spotkałam się z Natalią i można powiedzieć, że kupiłam mieszkanie, bo Natalia powiedziała, że pomoże mi je urządzić. Bardzo pomocne w naszej współpracy było to, że Natalia natychmiast zrozumiała, o jaki wystrój i charakter mieszkania mi chodzi. Konsekwentnie proponowała elementy zgodne z tą koncepcją, które bardzo mi się podobały. Nie musiałam wiele tłumaczyć, trafiała w mój gust natychmiast. Okazało się też, że nawet maleńkie mieszkanie można urządzić z klasą, ciekawie, funkcjonalnie i niebanalnie. Nie tylko dobrze mi się w nim teraz mieszka, ale wiem, że z tak urządzonym mieszkaniem nie będę miała problemu, by kiedyś je sprzedać, czy wynająć.

Patrycja Nowak- Kraków   


Natalia Smaczny pomogła nam urządzić i zaplanować wystrój naszego mieszkania. Asystowała w zakupach, dobieraniu materiałów, mebli, wystroju. Osoba cierpliwa, dokładna, z milionem pomysłów. Nasze mieszkanie nabrało nowego charakteru i zyskało nową funkcjonalność . Bardzo polecam Panią Natalię.

Elżbieta Nazarewicz- Kraków